Про компанію «ЕКО»

Наша компанія є виробником найнеобхіднішої продукції для будівельної сфери. Ми виробляємо: тротуарну плитку, шлакоблок, цеглу безшовну фасадну, бетон. За останній час ЕКО активно нарощує оберти продажу тротуарної плитки і бетону, це говорить про міцних позиціях на ринку будівельних матеріалів. Завдяки якості роботи, компанія придбала репутацію надійного виробника високоякісної продукції.

ЕКО постійно вдосконалює своє виробництво, впроваджує нові технології, що дозволяє розширювати напрямок тротуарної плитки, обсяги продажів якої день від дня збільшуються. Адже тротуарна плитка - дуже затребуваний матеріал для оформлення вулиць, бульварів, доріжок, площ. Використовується вона як у міському будівництві, так і в приватному, наприклад, для укладання доріжок і містків на дачній ділянці. Продаж тротуарної плитки здійснюється в наступних варіантах: проста прямокутна форма або складна з виїмками й виступами, так звана фігурна. Використання фігурної тротуарної плитки надає замащівалась ділянкам більш привабливий естетичний вигляд.

Компанія «ЕКО» виробляє плитку різних форм і розмірів, що дозволяє задовольнити вимоги різних замовників. Крім того, ми пропонуємо широку колірну палітру. Таким чином, у нас можна підібрати плитку для будь-яких стилів оформлення. Тротуарна плитка відрізняється високою якістю, її легко укладати, вона міцна і зносостійка, добре переносить коливання погоди й вплив різних атмосферних явищ. А значить, зробивши покупку у нас, ви вигідно вкладаєте свої гроші, адже придбана у «ЕКО» продукція буде служити вам довгі роки.

Ми в змозі забезпечити виконання великих замовлень, оскільки маємо великі виробничі площі. До того ж, постійно слідкуємо за інноваціями в сфері виготовлення плитки і впроваджуємо їх в своє виробництво, що дозволяє вдосконалювати якість товару.

Купуючи у нас тротуарну плитку, шлакоблок, фасадну безшовну цеглу, бетон, ви здійснюєте вигідну угоду, оскільки ми пропонуємо привабливі умови купівлі та постачання будівельних матеріалів. Наші ціни відрізняються від цін конкурентів - вони нижче. Адже ми всіма способами оптимізуємо виробництво для скорочення витрат на продукцію, що дозволяє компанії «ЕКО» тримати невисоку вартість своїх товарів.

Будівельнії індустрії завжди будуть потрібні бетон і шлакоблоки, різноманітна тротуарна плитка для оздоблення, фасадна безшовна цегла. І компанія «ЕКО» надасть таку необхідну на будь-якому будівництві продукцію на умовах, що задовольняють обидві сторони: і виробника, і замовника.