Тротуарна плитка: ціна, якість

Компанія «ЕКО» спеціалізується на виробництві та постачанні тротуарної плитки, яка широко застосовується в будівництві та для благоустрою території. Тротуарна плитка, ціна якої поєднує в собі доступність і висока якість, є незамінним матеріалом для пішохідних доріжок і майданчиків навколо будівель і споруд.

Сучасна будівельна індустрія пропонує відмінний за якістю і декоративним властивостям матеріал. Завдяки простоті укладання, різноманітності форм і кольорів тротуарна плитка (ціна виробу залежить також від виробника) завоювала велику популярність. Якщо для облаштування пішохідних доріжок використовувати бетон або асфальт, потрібне додаткове обладнання. З нашою продукцією все набагато простіше - матеріал може укласти кожен, хто дотримується інструкції.

Плитка тротуарна, купити яку можна за оптимальною ціною в Києві, в компанії «ЕКО», приємно здивує споживача, вона має велику різноманітність і відмінні споживчі властивості. Цим параметрам надається важливе значення при виборі покриття для оформлення доріжок.

Різноманітність тротуарної плитки

Ми пропонуємо купити покриття для майданчиків і пішохідних доріжок зі штучного каменю. Використання цього матеріалу дозволить облагородити під′їзні шляхи до житлових будинків, упорядкувати центральні площі та бульвари Києва. Тротуарна плитка додасть навколишньому простору доглянутий вигляд. Велика кількість споживачів віддає перевагу саме цьому варіанту, а не іншим видам дорожнього покриття через те, що його можна купити за низькими цінами і високої якості.

Останнім часом асортимент нашої продукції значно розширився. Покупцям пропонується не тільки тротуарна плитка, купити можна також бордюри та інші малі форми архітектурних елементів. Наша компанія крокує в ногу з часом і модернізує виробництво у міру появи в будівельній індустрії нових технологій.

Для виробництва використовується спеціальне обладнання, в компанії «ЕКО» впроваджена унікальна технологія напівсухого вібропресування. Суть її полягає в тому, що вихідний матеріал за допомогою преса і вібрації ущільнюється в спеціальній формі. На виході виробник отримує той чи інший вид дорожнього покриття, і ціна на нього стає доступною. Ми налагодили випуск продукції за досить короткий час, і тепер клієнти можуть купити плитку тротуарну в Києві найрізноманітніших форм і, головне, гідної якості, за досить низькими цінами.

Довговічність дорожнього покриття безпосередньо залежить від способу вібропресування, якості використовуваної сировини і форми. Продукцію компанії «ЕКО» відрізняють привабливий зовнішній вигляд, гладка поверхня і низька ціна. Будматеріал характеризується морозостійкістю і володіє водовідштовхувальними властивостями, що дозволить пішохідній доріжці служити досить довго.

До речі, ви можете купити якісне дорожнє покриття прямо зараз, за допомогою нашого сайту.