Монтаж огорожі.

Монтаж огорожі починається з ознайомлення з елементами стовпа (кутовий елемент) і елементами фундамент (стіновий елемент) в упаковці. Всі елементи упаковуються попарно і умовно поділяються на ліві і праві. Лівий елемент-це дзеркальне відображення правого елемента і навпаки. Елементи фундамент монтуються по всій довжині фундаменту, який свідомо виведений на нуль і оброблений гідроізоляцією.

Всі елементи стовпа і фундамент викладаються на сухо (без клею, цементу тощо) виступом вниз (гребенем вниз).

Ряд фундамент викладається по колу з однакових лівих (умовно) або правих (умовно) елементів, а наступний навпаки.

Наступним кроком є викладання елементів стовпа в тій же послідовності, що і фундамент.

Ряд з чотирьох однакових правих (умовно), наступний з чотирьох лівих (умовно).

Порожнину огорожі заповнюють густим бетоном, порожнини (отвори) в самих елементах не заповнюються.

Викладати ряди фундаменту і ряди стовпчиків рекомендується парною кількістю рядів.

Козирки стовпа і фундамент встановлюються на клей або спецрозчином, шви між: заповнюються силіконом або іншим спеціальним матеріалом.

Для того, щоб захистити паркан від вологи (опадів), при монтажі елементів, необхідно кладку накривати поліетиленовою плівкою.

Обов′язковою вимогою для експлуатації огорожі є покриття її захисними засобами. Від проявів висолів і збільшення морозостійкості розроблені спеціальні водовідштовхувальні покриття-гідрофобізатори. при обробці огорожі дана рідина проникає в обробній матеріал на глибину 1,5-5 мм і утворює водовідштовхуючий шар. Якщо висоли вже є, існує рідина для очищення фасадів від висолів.