Шлакоблок

Шлакоблок - стіновий будівельний блок відрізняється від звичайного цегли своєї теплопровідністю, що є безперечною перевагою перед іншими будматеріалами, і має великий розмір - це допомагає заощадити чималу кількість коштів на будівельному розчині, а також на зарплаті робітникам.

Ціна: 
13.50
грн./шт
Замовити

Шлакоблок

Що ж це за будівельний матеріал такий - шлакоблок? Він має вигляд стінного будівельного блоку. Властивості цього будівельного матеріалу різні. В основному, якості цього матеріалу залежать від того, які будівельні вимоги до нього пред′являються. Шлакоблок буває, залежно від наповнення, порожнистий і повнотіла, а також лицьової і рядовий. Основою для нього за звичаєм служать гіпс або цемент, іноді вапно. Шлакоблок зазвичай відливається з бетону, причому, беруться як важкі, так і легкі сорти цієї речовини. Після того, як шлакоблок відлили, слід процес вібропресування (до речі, це один з новітніх і дуже якісних методів), і цей матеріал для будівництва готовий. Вартість шлакоблоку (ціна розрізняється для шлакоблоків, затверділих в природних умовах, без втручання людини, і в штучно створених, наприклад, в автоклаві або ж за допомогою пропарювання) залежить від його технічних характеристик і, звичайно ж, від якості цього будівельного продукту.

Переваги шлакоблоку

Цей стіновий камінь відрізняється від звичайного цегли своєї теплопровідністю, що є безперечною перевагою перед іншими будматеріалами, і має великий розмір - це допомагає заощадити чималу кількість коштів на будівельному розчині, а також на зарплаті робітникам. Адже за роботу, яка не вимагає виконання, і платити не потрібно. Якщо вам потрібен шлакоблок, ціна якого порадує як приватників, так і великі будівельні організації, звертайтеся в нашу компанію!

Використовуючи шлакоблок, можна побудувати промислова будівля будь-якого розміру або ж котеджне селище, адже даний матеріал має неоціненне безліч вигідних якостей, незамінних у будівництві. Завдяки своїй гарній продуктивності, стіни з цього матеріалу зводяться незрівнянно швидше, ніж зі звичайної цегли.

Стіновий камінь не змінюється з часом, а затребуваності такого матеріалу, як шлакоблок, ціна на який значно нижче, ніж на большемерного цегли, сприяє його тривалий термін експлуатації.

Цей незмінний в будівництві матеріал може реально заощадити чималу кількість коштів завдяки тому, що кладка його дуже невигадлива і нехитра. Тому, якщо необхідно побудувати невеликий будинок або ж гараж, сарай, можна не наймати маститих будівельників або мулярів з великим досвідом, а заручитися допомогою друзів або родичів.

Пам′ятайте, що виключно якісно спрацьований шлакоблок забезпечить будь будівельному об′єкту довговічність і екологічну безпеку. Будівля, збудована за допомогою цього матеріалу, виглядає красиво і стильно навіть через багато років після зведення.

Здобувайте шлакоблок в нашій компанії, і самі переконаєтеся в якості продукції!